Seznam účastníků školení CES on-line - podzim 2019


Čtvrtek 21. února 2019


Brno - max. 30 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
JIMěstské muzeum Žamberk
Blažek JiříMuzeum města Brnablazek@spilberk.cz
Břoušková PavlaMuzeum romské kulturydemus@rommuz.cz
Dovicová AndreaMJVM ve Zlíněandrea.dovicova@muzeum-zlin.cz
Heinrich MichalMuzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizacemichal.heinrich@muzeum-zlin.cz
Hrdý DušanMuzeum jihovýchodní Moravy ve Zlínědusan.hrdy@muzeum-zlin.cz
Jindřich ŽákMěstské muzeum Žamberkzak@muzeumzamberk.cz
Krennerová IvanaMuzeum loutkářských kultur v Chrudimiivana.krennerova@puppets.cz
Petr HažmukaMěstské muzeum Žamberkhazmuka@muzeumzamberk.cz
Radim ŠevčíkMuzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíněradim.sevcik@muzeum-zlin.cz
Voznicová PetraMěstské Muzeum Moravský Krumlovmuzeum@meksmk.cz

Středa 27. února 2019


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Petlan IvanMZMipetlan@mzm.cz

Čtvrtek 28. února 2019


Brno - max. 30 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Adéla PetříčkováMuseum Kampaadela.petrickova@museumkampa.cz
Alexandra Šlosarčíková Museum Kampaalexandra.slosarcikova@museumkampa.cz
Bulena PavelMuzeum v přírodě VysočinaPavel.Bulena@nmvp.cz
Dagmar KluchováMuzeum dr. Aleše Hrdličky v HumpolciDagmar.Kluchova@infohumpolec.cz
Havlíková LenkaNárodní ústav lidové kulturylenka.havlikova@nulk.cz
Mgr. Gabriela Dreslerová, PhD.MĚSTSKÉ MUZEUM A GALERIE BŘECLAV, příspěvková organizacegabriela.dreslerova@muzeumbv.cz
Mgr. Hana JemelkováMuzeum Litoveljemelkova@muzeumlitovel.cz
Mgr. Jurošková MichaelaMěstské muzeum a galerie Břeclavmichaela.juroskova@muzeumbv.cz
Mgr. Petra Hrbáčová, Ph.D.Národní ústav lidové kulturypetra.hrbacova@nulk.cz
Nikola PospíšilováMuzeum v přírodě Vysočinanikola.pospisilova@nmvp.cz
Novák VojtěchMuzeum dr. Aleše Hrdličky v Humpolcivojtech.novak@infohumpolec.cz
Provodovská VeronikaMuzeum Jana Amose Komenského v Uherském Broděprovodovska@mjakub.cz
Romana HanzálkováMěstské muzeum Počátkymuzeumpocatky@seznam.cz
Rychlík MartinMěstské muzeum a Galerie Dačicerychlik@muzeumdacice.cz
Vrbíková JaroslavaMěstské muzeum Počátkymuzeum.pocatky@atlas.cz

Středa 13. března 2019


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Eva SchmidováVlastivědné muzeum a galerie Česká Lípaschmidova@muzeumcl.cz
Glozová AnnaMuzeum hlavního města Prahyglozova@muzeumprahy.cz
Hermanová HanaŽidovské muzeum v Prazehana.hermanova@jewishmuseum.cz
Kůrková JitkaMěstské muzeum Velvarymuzeum@velvary.cz
Lukáš KrinkeSládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně, p. o.krinke@omk.cz
Michaela Zeinerová BrachtlováNárodní zemědělské muzeum, s.p.o.michaela.zeinerovabrachtlova@nzm.cz
Novotný JanNárodní technické muzeumjan.novotny@ntm.cz
Orna JiříZápadočeské muzeum v Plzni, p.o.jorna@zcm.cz
Pachlová JanaGalerie města Trutnovapachlova@galerietu.cz
Šimková PavlínaMuzeum Šumavy Sušice ,p.o.p.petrasova@seznam.cz
Thun TomášKulturní služby města Moravská Třebováthun@ksmt.cz
Uxová JanaMuzeum Šumavy Sušiceuxa.khory@seznam.cz
Zdeňka ŘezníčkováMuzeum Šumavy Sušice, p.o.muzeum.susice@tiscali.cz
Žáková LucieKulturní služby města Moravská Třeboválzakova@ksmt.cz

Čtvrtek 25. dubna 2019


Brno - max. 30 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Lucie VychodilováMendelovo muzeum Masarykovy univerzitylucie.vychodilova@mendelmuseum.muni.cz
Ondrová TeréziaMěstské muzeum v Kloboukách u Brnaterezia.g@seznam.cz
Zdenka BrouškováMendelovo muzeum Masarykovy univerzityzdenka.brouskova@mendelmuseum.muni.cz

Středa 10. dubna 2019


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Bubnová VáclavaOblastní muzeum v Děčíně,přírůstková organizacebubnova@muzeumdc.cz
Bůžková JitkaPamátník Lidicebuzkova@lidice-memorial.cz
Cigánková SvatavaNárodní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenskéhocigankova@npmk.cz
Doleželová StanislavaPamatník Lidicedolezelova@lidice-memorial.cz
Fišerová LadaOblastní muzeum vDěčíně, př. org.Fiserova@muzeumdc.cz
Halířová, MartinaNárodní pedagogické muzeum a knihovnahalirova@npmk.cz
Jahoda MartinČeská pošta, s. p. Poštovní muzeumjahoda.martin@cpost.cz
Jan KramářČeská pošta, s.p., Poštovní muzeumkramar.jan@cpost.cz
Jan ŠimekNárodní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenskéhosimek@npmk.cz
Markéta JonášováPamátník Lidicejonasova@lidice-memorial.cz
Petra HrubanováKulturní dům města Holic, Africké muzeum Dr.Emila Holuba v Holicíchphrubanova@seznam.cz
Rudolf ŠimekPodbrdské muzeumrs@podbrdskemuzeum.cz
Snopek LukášRegionální muzeum Mělník, p. o.snopek@muzeum-melnik.cz
Viktor JanákPamátník Lidicejanak@lidice-memorial.cz

Útery 18. června 2019


Brno - max. 30 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail

Středa 15. května 2019


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Braunová HelenaSklářské muzeum Kamenický Šenov, organiz. složka Města Kam. Šenovamuzeumskla@kamenicky-senov.cz
Hana HermanováŽidovské muzeum v Prazehana.hermanova@jewishmuseum.cz
Ivana MikuleckáNárodní muzeum v přírodě, p.o. (Muzeum v přírodě Zubrnice)ivana.mikulecka@nmvp.cz
Konopka KarelNárodní muzeum v přírodě, p.o. (Muzeum v přírodě Zubrnice)karel.konopka@nmvp.cz
Lukeš FrantišekMuzeum středního Pootaví Strakonicefrantisek.lukes@muzeum-st.cz
Mgr. Veronika BlahováVlastivědné museum pro Vysoké nad Jizerou a okolíblahovamuzeum@seznam.cz
Pokorný VáclavMuzeum středního Pootaví Strakonicevaclav.pokorny@muzeum-st.cz
Tomáš LedvinkaNárodní muzeum v přírodě, p.o. (Muzeum v přírodě Zubrnice)tomas.ledvinka@nmvp.cz

Středa 5. června 2019


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail