Seznam účastníků školení CES on-line - jaro 2020


Čtvrtek 20. února 2020


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail

Pátek 28. února 2020


Brno - max. 30 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail

Čtvrtek 12. března 2020


Brno - max. 30 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Iva Lacko, Jana DaleckáTechnické muzeum v Brnělacko@tmbrno.cz, dalecka@technicalmuseum.cz
Jiří BlažekMuzeum města Brnablazek@spilberk.cz
Mgr. Irena TronečkováMuzeum Velké Meziříčítroneckova@muzeumvm.cz
Pavelcová LucieMuzeum Velké Meziříčípavelcova@muzeumvm.cz

Čtvrtek 19. března 2020


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Poštovní muzeunm
Kobierská MarkétaVlastivědné muzeum Jesenickadokumentator@muzeumjesenik.cz
Kovařík PavelPoštovní muzeumkovarik.pavel.3@cpost.cz
Laštůvková, PavlaRegionální muzeum ve Vysokém Mýtělastuvkova@muzeum-myto.cz
Pavel ParlásekZápadočeské muzeum Plzeňpparlasek@zcm.cz
Polanský ZdeněkMěstské muzeum Horažďovicevedouci@muzeumhd.cz
Süssová MarieZápadočeské muzeum v Plznimsussova@zcm.cz
Zuzana ŠpinkováMK zuzana.spinkova@mkcr.cz

Čtvrtek 02. dubna 2020


Brno - max. 30 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Heinrich MichalMuzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizacemichal.heinrich@muzeum-zlin.cz
Sekeráková MartinaMoravské zemské muzeummsekerakova@mzm.cz
Ševčík RadimMuzeum jihovýchodní moravy ve Zlíněradim.sevcik@muzeum-zlin.cz

Středa 22. dubna 2020


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Braunová HelenaSklářské muzeum Kamenický Šenov, organiz. složka Města Kam. Šenovamuzeumskla@kamenicky-senov.cz
Brichtová JaroslavaMuzeum Českého lesa v Tachověbrichtova@muzeumtachov.cz
Buchová PetraMěstské muzeum ve Stříbřemuzeumstribro.buchova@seznam.cz
Doubrava DavidMěstské muzeum v Jaroměřidoubrava@muzeumjaromer.cz
Jaroslav CavrnochMěstské muzeum v Jaroměřicavrnoch@muzeumjaromer.cz
Joštová MonikaMěstské muzeum v Jaroměřiedukace@muzeumjaromer.cz
Kožíková SvatoslavaMěstské muzeum a galerie Nepomukkozikovasvatoslava@urad-nepomuk.cz
Mudra PetrMuzeum Českého lesa v Tachověmudra@muzeumtachov.cz
Rudolf HavelkaMěstské muzeum v Jaroměřirudolf.havelka@email.cz
Šalek Ondřej Regionální muzeum v Kopřivnici, o. p. s.ondrej.salek@tatramuseum.cz
Zezulová MartinaMěstské muzeum ve Stříbřemuzeumstribro.zezulova@seznam.cz

Čtvrtek 14. května 2020


Brno - max. 30 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Suchánek MarekMěstská kulturní zařízení Hranice, p.o.kurator@muzeum-hranice.cz

Středa 20. května 2020


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Eva SvobodováMuzeum J. V. Sládka a Městské muzeum Zbirohmuzeum2@zbiroh.cz
Dagmar Viletová a Eva SvobodováMuzeum J. V. Sládka a Městské muzeum Zbirohmuzeum@zbiroh.cz
Kalecká KarolínaPoštovní muzeumkalecka.karolina@cpost.cz
Kateřina SucháRegionální muzeum v Teplicích, p.o.sucha@muzeum-teplice.cz
Mgr. Kožíková Svatoslava Městské muzeum a galerie Nepomukswatulka@seznam.cz
Miroslav SixtaMěsto Dobruškam.sixta@mestodobruska.cz

Úterý 2. června 2020


Praha - max. 12 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Svatoslava KožíkováMěstské muzeum a galerie Nepomukswatulka@seznam.cz

Středa 10. června 2020


Brno - max. 30 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Blažek JiříMuzeum města Brnablazek@spilberk.cz
Mgr. Dana MorávkováMěstské muzeum v Ústí nad Orlicímoravkova@muzeum-uo.cz
Mgr. Veronika Bílek FadrnáMěstské muzeum v Ústí nad Orlicíbilek_fadrna@muzeum-uo.cz
Pavlišová IvanaMěstská galerie Litomyšlpavlisova@galerie.litomysl.cz
Zuzaňáková MartinaMěstská galerie Litomyšlzuzanakova@galerie.litomysl.cz