Seznam účastníků školení CES on-line - podzim 2020


Pondělí 14.09.2020


Praha - max. 6 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Szekeres JiříRegionální muzeum v Mikulověsekeres@rmm.cz
Teuerová EvaSOMeva.teuerova@mkcr.cz
Vrbková StanislavaRegionální muzeum v Mikulověvrbkova@rmm.cz

Úterý 15.09.20120


Brno - max. 15 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Pavlišová IvanaMěstská galerie Litomyšlpavlisova@galerie.litomysl.cz

Středa 23.09.2020


Praha - max. 6 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Kateřina SucháRegionální muzeum v Teplicích, p.o.sucha@muzeum-teplice.cz

Čtvrtek 08.10.2020


Brno - max. 15 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Heinrich MichalMuzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p. o.michal.heinrich@muzeum-zlin.cz
Lucie PavelcováMuzeum Velké Meziříčípavelcova@muzeumvm.cz
Mgr. Tronečková IrenaMuzeum Velké Meziříčítroneckova@muzeumvm.cz
Sekeráková MartinaMoravské zemské muzeummsekerakova@mzm.cz
Ševčík RadimMuzeum JV Moravy ve Zlíněradim.sevcik@muezum-zlin.cz

Středa 14.10.2020


Praha - max. 6 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Ing. Hana HlaváčováDobrovická muzea, o.p.s.hana.hlavacova@tereos.com
Matyska Mičánková TerezaMuzeum Ostrov lidových krojůtereza@micankova.com
Pavel ParlásekZápadočeské muzeum Plzeň, MBH Rokycanypparlasek@zcm.cz
Süssová MarieMuzeum Dr. Bohuslava Horáka, pobočka ZČMmsussova@zcm.cz
Svatoslava KožíkováMěstské muzeum a galerie Nepomukswatulka@seznam.cz
Zdeněk PolanskýMěstské muzeum Horažďovicevedouci@muzeumhd.cz

Čtvrtek 05.11.2020


Brno - max. 15 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Heczko Marie, Mgr. et Mgr. Městské muzeum Bystřice pod Hostýnem marie.heczko@mubph.cz
Svatoň VladimírMuzeum regionu Boskovickasvaton@muzeum-boskovicka.cz

Středa 11.11.2020


Praha - max. 6 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Braunová HelenaMěsto Kamenický Šenov - Sklářské muzeummuzeumskla@kamenicky-senov.cz
Dagmar Viletová Muzeum J. V. Sládka a Městské muzeum Zbirohdagmar.viletova@zbiroh.cz
Dana MorávkováMěstské muzeum v Ústí nad Orlicímoravkova@muzeum-uo.cz
Kalecká KarolínaPoštovní muzeumkalecka.karolina@cpost.cz
Kovařík PavelPoštovní muzeumStředa 11.11.2020 11:00
Veronika Bílek FadrnáMěstské muzeum v Ústí nad Orlicíbilek_fadrna@muzeum-uo.cz

Pondělí 23.11.2020


Praha - max. 6 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
Hejduková PetraVojenský historický ústav Prahamuseum@army.cz
Jana Chourová PlacháPamátník Lidiceplacha@lidice-memorial.cz
Jaroslava BrichtováMuzeum Českého lesa v Tachově, p. o.brichtova@muzeumtachov.cz
Ondřej ŠalekRegionální muzeum v Kopřivnici, o. p. s.ondrej.salek@tatramuseum.cz
Petr MudraMuzeum Českého lesa v Tachověmudra@muzeumtachov.cz
Věra HessováCyranův Ostrov s.r.o.krojeostrov@post.cz

Středa 09.12.2020


Brno - max. 15 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail

Středa 16.12.2020


Praha - max. 6 účastníků

Jméno účastníkaNázev muzeae-mail
MgA Petra Samberg VargováPamátník Lidicevargova@lidice-memorial.cz