svatební kytice
začněte zde

Květiny bílé po cestě... návod


Minimální požadavky na počítač:

PC nebo tablet s internetovým prohlížečem.


Ovládání:

Aplikace se spouští automaticky po vložení CD do mechaniky. Pokud se tak nestane, poklepejte na soubor index.html v kořenové složce CD.

Nemáte-li CD mechaniku, navštivte stránku www.citem.cz/svatebni

Červeně zbarvený podtržený text funguje jako odkaz. Některé obrázky nebo části obrázků, na nichž se kurzor myši mění na ručičku, fungují také jako odkazy. Nad obrázkem se objeví bublinková nápověda, která napoví, zda jde o odkaz na jinou stránku, anebo zda se kliknutím myši obrázek zvětší. Otvírá se v samostatném okně nebo panelu (podle nastavení Vašeho prohlížeče), které zavřete křížkem v pravém horním rohu nebo na záložce.

zpět na obsah na další stránku na stránku s návodem V levé horní části obrazovky se nacházejí šipky, pomocí nichž se můžete kdykoliv vrátit o stránku zpět (šipka doleva), na nadřízenou stránku (šipka nahoru), anebo posunout o stránku dopředu (šipka doprava). Otazník funguje jako odkaz odkudkoli na tuto stránku.

zvuk Toto tlačítko spustí zvukovou nahrávku - komentář Lenky Novákové k akvizici daného sbírkového předmětu.

Jestliže Vám nevyhovuje velikost písma v prezentaci, pak v případě, že potřebujete větší velikost, stiskněte a podržte klávesu Ctrl a k ní stiskněte klávesu +. Jestliže potřebujete naopak menší velikost, stiskněte kombinaci kláves Ctrl a -. Volbu můžete opakovat. Pro vyhledávání použijte stránku s obsahem, ukončit prohlížení lze zavřením okna prohlížeče.

tlačítka Systémová tlačítka v panelu v dolním okraji mají následující význam (zleva doprava): návrat na úvodní stránku dokumentu, vyhledávání (dostanete se na stránku s jakýmsi obsahem prezentace, kde jsou shrnuty všechny použité texty, aby se dalo jednoduše vyhledat Vámi požadované heslo - použijte pak nejvhodnější odskok), nápověda - tento návod k použití.

Tato prezentace je chráněna autorskými právy a nelegální kopírování je zakázáno.